Ģimeņu koncerts

2018.gada 15.maijs – Starptautiskā ģimenes diena!!! Arī mūsu skolā šo dienu mēs atzīmējām ar sirsnīgu, mīļu un ļoti skaistu koncertu!

Koncertā piedalījās māsas un brāļi, mammas un meitas, tēti un meitas, omes, māsīcas un brālēni… Dažreiz bija jūtams, ka vecāki uz skatuves kāpa vairāk uztraukušies kā bērni, kādi pie instrumenta sēdās pirmoreizi pēc ilgāka laika, un tas bija aplausu vērts, arī  par drosmi, uzdrīkstēšanos un mīlestību pret saviem bērniem, jo bērnu dēļ var izdarīt pilnīgi visu!
Koncertu vadīja 6.klases audzēknis Leons Kļaviņš. Paldies skolotājiem, kas aktīvi līdzdarbojās, uzrunājot savus audzēkņus un viņu vecākus, kas palīdzēja tapt priekšnesumiem, kā arī īpašs paldies skolotājai Larisai Gailītei par visa šī koncerta organizēšanu!
Kopbilde

Koncertā piedalījās:

Paula un tētis – Toms Rožkalns;
Emīlija Mia, tētis – Klāvs, vecmāmiņa Māra Šlakorcini;
⭐māsas Sofija un Katrīna Stjopočkinas;
Alise un mamma Krisītne Cines;
⭐māsas Karīna un Andra Bumbieres;
⭐Gūtmaņu ģimene – brālis Kārlis, māsa Ance un mamma Anete;
⭐brāļi Olivers un Pauls Purviņi;
⭐māsīca Aleksandra un brālēns Andrejs Iļjini;
Annika un Valters Jūrmaļi;
Luīze un mamma Inese Skujānes;
⭐brāļi Roberts un Mārcis Zītari;
Leons un Lilija Kļaviņi;
Markuss un Amanda Kāli;
⭐Krūmiņu ģimene – māsa Rūta, brālis Jēkabs un mamma Inese!