IV Kurzemes Mūzikas skolu kamerorķestru festivāls – koncerts.

2014.gada 6. martā plkst. 17.00, Kuldīgas Kultūras Centrā notiks IV Kurzemes Mūzikas skolu kamerorķestru festivāls – koncerts.
Pirmais šāda veida festivāls norisonājās 2011. gadā Ventspilī. 2012. gadā festivāls notika Rojā, Rojas Mūzikas skolas jubilejas ietvaros.
2013. gadā jau trešais festivāla gads, un tas notika Priekulē, kur arī atzīmēja Priekules mūzikas skolas jubileju.

2014. gadā ,šāda festivāla aizsācējs diriģents Mārtiņš Bergs, tolaik, Ventspils Mūzikas vidusskolas simfoniskā orķestra diriģents, ierosināja organizēt Kuldīgā.
Un tā šī gada koncerts – festivāls atšķirsies no iepriekšējiem ar to, ka būs atsevišķa orķestru uzstāšanās. Uzstāsies orķestri no Ventspils Mūzikas vidusskolas, Ziemeļkurzemes ( Talsi,Roja), Liepājas Emīla Melngaiļa Mūzikas skolas, Mārupes, Jēkabpils un arī Kuldīgas, kam sekos kopīga muzicēšana.
Koncertu kuplinās soliste Jūlija Skipore (Latvija, Dānija) -akordeons

Programmā: Dažādu komponistu skaņdarbi.