Mūzikas skolā iegādāti jauni pūšamie instrumenti

460x300_133084Turpinās E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas un Hivinkā mūzikas skolas Somijā kopīgais projekts „Mūzikas tilts – Kuldīgas un Hivinkā mūzikas skolu sadarbība”.

Tā ietvaros E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā kopsummā par 13 146 latiem ir iegādāti jauni pūšamie instrumenti: trīs saksofoni, divas flautas, četri eifoniji, divi basi, trīs trompetes, četras klarnetes, kā arī elektronisko bungu komplekts, zvaniņi un 20 pultis.

80% no summas ir devusi Kuldīgas novada pašvaldība, par to – liels paldies! Tagad ir cerība, ka mūzikas skolā līdzās kamerorķestrim, saksofonistu, vijolnieku, akordeonistu un flautistu ansamblim atkal skanēs pūtēju orķestris. To atjaunot uzņēmies pedagogs Valentīns Vinokurovs.

Pirmā uzstāšanās ir paredzēta mācību gada beigās. Orķestra sastāvu papildinās skolas absolventi un klavieru nodaļas audzēkņi, kuri pūšamo instrumentu apgūst kā papildinstrumentu kolektīvās muzicēšanas ietvaros.