Notici sev 10!

Pateicoties lielai atsaucībai un vēlmei muzicēt jau 10 reizi mums bija iespēja organizēt vispārējo klavieru un klavieru (vokālā mūzika) festivālu ” Notici sev”.
Šogad tas pulcēja dalībniekus no Ventspils, Liepājas Saldus, Kandavas, Sabiles, Tukuma, Mērsraga, Piltenes, Talsiem, Nīgrandes, Valdemārpils, un ļoti priecājamies ka šogad pirmo reizi piedalījās audzēkņi no Grobiņas Mūzikas skolas. Dzimšanas dienā, kas bija šī gada festivāla tēma, skolotāji un audzēkņi īpaši bija domājuši par skaņdarbiem ko atskaņot- gan solo, gan dažādos ansambļos, kurus paši skolotāji arī aranžē, pielāgojot instrumentācijai.
Pēc festivāla koncerta saņēmām jaukus apsveikumus un PALDIES!

Festivāla dalībnieki

Daudz sirsnīgas un jaukas atsauksmes esam saņēmuši mutiski, pavadot laiku sadraudzībā pie dzimšanas dienas kūkas un kafijas, bet nejauši apmeklējot Tukuma mūzikas skolas mājas lapu, ieraudzīju ierakstu par mūsu festivālu, ko arī pievienoju šim rakstam:
“2.martā jaunajā Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas zālē notika Kurzemes reģiona Mūzikas skolu vispārējo klavieru klašu audzēkņu festivāls. Šogad tas bija īpašs, jo svinēja 10.dzimšanas dienu,Katrs audzēkņis pēc uzstāšanaš saņēma dāvaniņas, bet pedagogi – jaunu nošu krājumu.Noslēgumā visi devāmies cienāties ar dzimšanas dienas torti. Šis patiešām bija ļoti jauks un sirsnīgs pasākums.Mājās atgriezāmies apmierināti un labā noskaņojumā. Inguna Grīnvalde”

Festivāla pedagogi

Priecājamies par Kurzemes skolu atsaucību, un pēc nelielas atpūtas jāsāk gatavoties nākošā gada festivālam!
Paldies mūsu skolas kolēģiem, kas vienmēr ir atsaucīgi palīdzēt it visā, kur tas ir vajadzīgs!

Teksts un foto:

Līga Saulgrieze