Solfedžo konkurss Do, Re, Mi

2017. gada 8. novembrī Talsu Mūzikas skolā notika solfedžo konkurss “Do, Re, Mi …” Konkursā piedalījās Kuldīgas, Talsu un PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņi.

Audzēkņi sacentās prasmē lasīt notis no lapas un ritmizēšanā. Iepriecinājumu un gandarījumu skolotājām sniedza mūsu skolas audzēkņi. –

I vietu ieguva 5. klases audzēkne Gabriela Pētersone (Sk.V.Leite)

II vietu ieguva 5. klases audzēkne Linda Lasmane (sk. M.Grigale)

III vietu ieguva 6. klases audzēkne Megija Vaselāne (sk. V.Leite) un 8. klases audzēkne Enija Grēta Fiļippova (sk.V.Leite)

Pateicības par piedalīšanos arī mūsu skolas audzēknēm – Ailijai Garozai un Agnesei Zeltiņai.

Pēc konkursa visi dalībnieki devās nelielā ekskursijā uz mācītāja L.van Bethovena drauga Kārļa Amendas kapu.

Visi konkursa dalībnieki bija pacilāti un priecīgi par pavadīto radošo un interesanto dienu.