V Latvijas Mūzikas skolu Kora klašu solo, duetu un trio konkurss „Jūras Zvaigzne”

18. oktobrī Ventspils Mūzikas vidusskolā notika V Latvijas Mūzikas skolu kora klašu solo, duetu un trio ansambļu konkurss – “Jūras zvaigzne”, veltīts operdziedātājai Alīdai Vānei.

Konkursā piedalījās solisti no 17 Mūzikas skolām dažādās vecuma grupās. No Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas piedalījās M. Rozītes kora klases dziedātājas – Laura Laure, Alise Cine, Alise Ābolte un Hermīne Žerebcova.

AI kategorijā vecumā no 7 – 8 gadiem (19 dalībnieki) Laura Laure ieguva II vietu, savukārt AII kategorijā vecumā no 9 – 11 gadiem (22 dalīnieki) Alise Cineieguva III vietu. Visas dalībnieces  veiksmīgi pārstāvēja mūsu skolu. Priecājamies!