XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss

2019.gada 5.martā uz XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursu devās klarnetists E. Petriks (sk. U.Kleinbergs, konc.meist. L.Saulgrieze) saksofonistes U.Lorberga un I.Ešenvalde. (sk. L.A.Jāvalde, konc.meist. S.Pavloviča)

Emīls ar skolotāju Uldi Kleinbergu

Emīls Petriks ieguva 3 vietu

Una Lorberga 2 vietu ( pirmā vieta šajā grupā netika piešķirta)

Audzēknes Una un Ilva ar skolotāju Līgu Jāvaldi un koncertmeistari Stellu Pavloviču

Ilva Ešenvalde  1 vietu

Īpašu prieku skolotājai L.A.Jāvaldei bija par Ilvas priekšnesumu , kuru kā ļoti atbrīvotu un muzikāli kvalitatīvu atzina arī žūrija.

Lai gan konkursa nosaukumā minēts Kurzemes mūzikas skolu audzēkņu konkurss -, dalībnieki bija arī no Tukuma un Jelgavas novadiem, savukārt Žemaitiju pārstāvēja Mažeiķu un Klaipēdas mūzikas skolu audzēkņi.