Kamerorķestris

2010./2011. mācību gadā, mainoties KRIIC izstrādātajiem mācību plāniem, kā prioritāte tika uzstādīta kolektīvās muzicēšanas programma mūzikas skolās. Mūsu skolā jau bija vijolnieku ansambļi, arī jauktie stīgu instrumentu ansambļi, tomēr tajos nebija iesaistīti visi izglītojamie.
2010. gada novembra mēnesī skolas direktores Marutas Rozītes uzdevumā sāku orķestra veidošanu. Sākumā spēlējām tikai stīgu instrumenti, (vijole, čells). Nedaudz vēlāk pievienojās flautas, klarnetes. Bija skaņdarbi, kuros pievienojās saksofoni un eifonijs.
2011. gada 5.aprīlī piedalījāmies I Kurzemes orķestru festvālā Ventspilī,kur spēlējām koporķestra sastāvā.
2011./2012. mācību gads ir saistīts ar aktīvu repertuāra apguvi un arī ar koncertiem
2011. g. 21. decembrī Ziemassvētku koncerts Mākslas namā
2012.g. 12.aprīlī koncertējam Kuldīgas novada vispārizglītojošās skolās Vilgālē, Turlavā un Snēpelē.
21. aprīlī piedalāmies II Kurzemes mūzikas skolu orķestru festivālā Rojā.2012. gada 27.-31. augustam 59orķestris kopā ar kori “Cantus” dodamies uz Somiju , Hivinkā pilsētu, projekta “Mūzikas tilts” ietvaros, sniedzam divu koncertus .
3. septembrī- skolas prezentācijas koncertā Pilsētas estrādē.
16. novembrī kopā ar saksofonistu ansambli Rendas Kultūras namā Valsts svētku pasākumā.
14. decembrī KKC projekta “Darīsim paši” koncertā
20. decembrī koncertā Mākslas namā
21. devembrī Ziemassvētku koncertā Sv. Katrīnas baznīcā
352013. gads22. martā Koncertā Mārtiņzālē Kuldīgas invalīdu biedrībai.
13. aprīlī III Kurzemes mūzikas skolu orķestru festivālā Priekulē
1.- 3. maijam Somija Hivinka – projekta ” Mūzikas tilts” noslēguma koncertā
25. maijs- kora “Cantus” 45 gadu jubilejas koncertā
13-22. augustam orķestra nometne
23. augustā – projekta “Mūzikas tilts” noslēguma koncertā KKC.
60Orķestra sastāvs 24 audzēkņi. Orķestrī spēlē arī pedagogi Inguna Svara, Līga Saulgrieze un Baiba Jūrmale
Direģente Velta Jūrmale