Pūš’ pa deviņ’ Talsos.

2014. gada 16. aprīlī Talsu Tautas nama zālē notika jau VI Kurzemes Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu konkurss ansambļiem.

Mūsu skolu konkursā pārstāvēja Jaunais saksofonistu ansamblisRebeka Jāvalde, Pauls Purviņš, Patriks Purviņš, Roberta Zariņa un Kristīne Šķēle iegūdami 1. vietu konkursā un arī Ceļojošo balvu.

Savās pārdomās pēc uzstāšanās
dalās 6. saksofona klases audzēkne
Kristīne Šķēle

Ļoti interesanti bija startēt šajā konkursā, jo zālē bijām pirmo reiz, pēc Talsu mūzikas skolas iekārtošanās citās telpās. Satraukums bija gan pirms uziešanas uz skatuves, gan spēlēšanas laikā, gan arī, kad bija apbalvošana. Papildu satraukumu deva tas, ka skaņdarbus zālē neizmēģinājām visā to garumā. Nebiju gaidījusi, ka konkursā piedalīsies tik daudzpusīgi un radoši kolektīvi. Pārsteidz arī tas, ka mēs kā  ansamblis spēlējam nepilnus 6 mēnešus, bet jau spējam just viens otru un saprotamies labi. Konkursa rīkotāji mūs uzņēma laipni un prieks, ka varēju šajā konkursā piedalīties.

Komentārs par “Pūš’ pa deviņ’ Talsos.”