Karjeras diena mūsu skolā

Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola karjeras dienas ietvaros 13.oktobrī un 14 oktobrī, iepazīstināja jaunos interesentus ar to, ko darām mūsu skolā. Mūsu skolu dažādās specialitātes pārstāvēja – Annija Kleinberga, Elīza Neilande, Valts Vaivads, Kārlis Upenieks, Elvis Dēliņš, Alise Spiridoviča, Jūlija Ozoliņa, Markuss Kāls, Helēna Navicka, Linda Lasmane, Madara Mančinska, Elīna Dieziņa, Ralfs Lapuķis, Klaudija Aišpure, Laura Liepiņa, Megija Vaselāne, Gabriella Pallo,   skolotāja L.A.Jāvalde prezentēja saksofonu, skolotāja V.Leite stāstīja par mūzikas ietekmi uz cilvēku, skolotāja M.Grigale stāstīja par dziedāšanu un tās ietekmi uz organismu. Koncertmeistares: S.Pavloviča, L.Saulgrieze un M.Ozoliņa.

Paldies skolotājām par audzēkņu sagatavošanu.

Foto ieskats :