Zinību diena mūsu skolā

Šogad Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola Zinību dienu atzīmēja Mārtiņzālē, Kuldīgā.

Muzikālo priekšnesumu bija sagatavojusi saksofona klases skolotāja Līga Aleksandra Jāvalde kopā ar audzēkņiem.

Pasākumu svinīgi atklāja skolas direktore Maruta Rozīte sveicot visus jaunajā mācību gadā.

Kā ierasts mācību daļa – Inguna Svara iepazīstināja jaunos audzēkņus ar pedagogiem un izmaiņām šajā mācību gadā.

Iepriecina, ka šogad mūsu skolā ir jauna skolotāja – Elīza Ozoliņa, kura pasniegs ģitārspēli.

Īpaši sirsnīgs izvērsās pasākuma noslēgums, kurā visi skolas audzēkņi un pedagogi tika sveikti no Kurzemes radio ar laba vēlējumiem.

Skolas kolektīvs vēl visiem :

Lai jaunajā mācību gadā mums visiem kopā izdodas atrast prieku, atklājot brīnumaino, skaisto, grūto, ritmisko, praktisko, kas slēpjas mūzikā! Un nekad nepadoties!
Priecājamies par jaunu iepazīšanos un atkaltikšanos!

Foto ieskats: