Kurzemes pianistu festivāls

2014. gada 27.novembrī Talsos notika pianistu festivāls. Festivālā piedalījās kurzemes reğiona Mūzikas skolas t.i. – Ventspils MS, Valdemārpils MS, Piltenes MS, Sabiles MS, Talsu MS un Kuldīgas MS.

No mūsu skolas uzstājās Markuss Kāls – 2.kl. ped. D. Šmēdiņa, Endija Megne – 2.kl. ped.L.Gailīte, Ailija Garoza – 3.kl. ped. D.Šmēdiņa, Ance Jūrmale – 3.kl.ped. M.Ozoliņa , Leons Kļaviņš – 3.kl.ped. L.Saulgrieze, Renāte Treimane -3.kl.ped. M.Ozoliņa. Bērni bija sagatavojuši divus dažāda rakstura skaņdarbus.

Koncerts -festivāls notika ļoti siltā, jaukā gaisotnē. Bērni un skolotāji pēc koncerta tika cienāti ar gardu kliņğeri. Skolas direktors pastāstīja par jauno skolu un izrādīja to.IMG-20141127-WA0002

Interesantākais ir tas, ka zāles viena siena ir no akmeņiem – iebūvēta kalnā – stāsta pianistu nodaļas vadītāja Daiga Šmēdiņa

.

Foto:D.Šmēdiņa, L.Saulgrieze