Valsts konkurss – fināls

2015. gada 20 – 22.februārim Rīgā norisinājās pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Valsts konkursa fināls. No Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas pēc otrās kārtas rezultātiem tika izvirzīti – Lilija Kļaviņa ( flauta), Annija Kleinberga (klarnete), Agneta Līdaka (klarnete), Rebeka Jāvalde (saksofons), Pauls Purviņš ( saksofons), Mārtiņš Skrickis (eifonijs).

Finālā mazā flautiste Lilija Kļaviņa savā grupā ieguva pirmo vietu ar pārliecinošu augstāko vērtējumu.

Mārtiņam Skrickim – Atzinības raksts, klarnetistēm – Annijai Kleinbergai un Agnetai Līdakai, saksofonistiem – Rebekai Jāvaldei un Paulam Purviņam  – Pateicības par piedalīšanos.

Lielu pateicību par audzēkņu saatavošanu lielajam pārbaudījumam izsakām skolotājiem Hedai Auziņai, Līgai Aleksndrai Jāvaldei, Valentīnam Vinokurovam, kā arī izturīgajām koncertmeistarēm – Stellai Pavlohčai, Martai Ozoliņai Dacei Zaurei.