Simfonisko un kamerorķestru festivāls

2015. gada 15.aprīlī  Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas kamerorķestris piedalījās V Kurzemes Mūzikas skolu simfonisko un kamerorķestru festivālā,  Tukumā.

Festivālā piedalījās:

Ventspils Mūzikas vidusskolas – bērnu mūzikas skolas orķestris, diriģente Vineta Krūmiņa.
Priekules – Mārupes Mūzikas skolu apvienotais simfoniskais orķestris, diriģents Mārtiņš Bergs
Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas simfoniskais orķestris, diriģents Mārtiņš Bergs
Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas kamerorķestris, diriģente Velta Jūrmale

Koncerta sākuma daļā dalībniekus un klausītājus sveica Tukuma Mūzikas skolas vijolnieku ansambļi –
sagatavošanas  / 1. klašu vijolnieku ansamblis un vecāko klašu vijolnieku ansamblis.

Finālā visi apvienojās kopējā orķestrī, kur kopā ar solistiem Vito Bergu (flauta) un Kasparu Gulbi (akordeons) sniedza interesantu programmu, no latviešu tautas dziesmām R. Dubras apdarē un M.Berga instrumentācijām, turpinot ar Dziesmiņu par lāčiem , A. Zacepina  Zem Parīzes debesīm , A.Pjacolla Libertango un Borroso Brazīlija.

Foto ieskats (L.Saulgrieze)