Noslēdzies Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas „Vokālā mūzika – Kora klase” audzēkņu valsts konkurss Dziedāšanā

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Vokālā mūzika – Kora klase audzēkņu valsts konkursa fināls Augusta Dombrovska Mūzikas skolā, Rīgā, notika 2017.gada 14.-15.februārī
Konkursante – Alise Dubure kopā ar koncertmeistari Martu Ozoliņu

No mūsu -Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas konkursā dalību ņēma  Alise Dubure, skolotājas Marutas Rozītes kora klase, koncertmeistare Marta Ozoliņa.

Alises dziedājums ieguva ganrīz 20 punktus (19,67) no 25 iespējamiem punktiem.
No kreisās: koncertmeistare Marta Ozoliņa, skolotāja Maruta Rozīte un audzēkne Alise Dubure

Sirsnīgi apsveicam!

Martas Ozoliņas jubilejas koncerts

2017. gada 28.janvārī
Kuldīgas mākslas namā notika skolotājas Martas Ozoliņas 60-tās jubilejas koncerts, kurā koncertēja Ozoliņu ģimenes ansamblis.
Ansamblī muzicēja  4  jaunie mūziķi  – Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas  absolventi.

Ozoliņu ģimenes ansamblis
Koncertā bija ļoti daudz klausītāji un ļoti daudz sveicēju ar krāšņiem ziediem.
Martu Ozoliņu sveic EVKMS direktore Maruta Rozīte
Muzicēja arī  skolotājas Martas Ozoliņas audzēkņi – Valters Jūrmalis un Laura Freimane.
Jubilāre Marta Ozoliņa ar EVKMS skolotāju un tehnisko darbinieku kolektīvu
Pēc koncerta skolotāja Marta  iepriecināja  savus klausītājus ar  kūku un kafiju.