Kamermūzikas koncerts

2017.gada 21.septembrī skolas zālē krāsaini un spoži muzicēja kvartets “ Tempus “ . Kvartetu veido topošie jaunie mākslinieki no Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas: Eleonora Pīrāga ( vijole ), Marta Rācene ( alts ), Kristers Mārtiņš Šīmanis ( čells ) un Evija Auziņa ( klavieres ).

Kvartets šādā sastāvā darbojas jau divus gadus asoc. prof. Hertas Hansenas kameransambļa klasē. Īpašs prieks – pianiste Evija Auziņa ir arī mūsu skolas ped. Martas Ozoliņas klavieru klases absolvente. Un šāda satikšanās mūzikā ar bijušajiem audzēkņiem vienmēr ir saviļņojoša. Nozīmīgi, ka jau nākošajā nedēļā kvartets piedalīsies Anton Garcia Abril Starptautiskajā konkursā Spānijā. Vēlam iedvesmu un veiksmi!
Koncerts Kuldīgā klausītājus saviļņoja ar daudzveidīgu, interesantu programmu – no romantisma līdz mūsdienu mūzikai. Interesanti bija klausīties kvarteta daudzkrāsaino skanējumu no vissmalkākajām niansēm līdz gluži orķestrālām krāsām. Šis koncerts noteikti bija ļoti laba mācību stunda mūsu skolas audzēkņiem.

Koncerta izskaņā paldies topošajiem māksliniekiem un visa laba vēlējumus skolas vārdā teica direktore Maruta Rozīte. Klausītāju atzinību pauda sirsnīgie aplausi un ziedi jaunajiem māksliniekiem.