Valsts konkursa II kārta Ventspilī.

KAD ? – 2017.gada 16.februārī

KUR? – Ventspilī

KAS? – Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle audzēkņu valsts konkursa II kārta.

No mūsu skolas uz II kārtu devās un pārliecinoši sniedza savu sagatavoto programmu četri audzēkņi.

1.grupā:

Luīze Skujāne 2.klase (sk.Līga Saulgrieze) ieguva Atzinības rakstu. Šajā grupā kopā piedalījās 15 dalībnieki.

2.grupā:

Endija Megne 4.klase (sk.Larisa Gailīte) ieguva II vietu ar ceļazīmi uz konkursa III kārtu, kas notiks 15.martā, Rīgā.
Leons Kļaviņš 5.klase (sk.Līga Saulgrieze) ieguva III vietu.
Dana Blūma 4.klase (sk.Līga Saulgrieze) konkursā piedalījās ar skaistu un skanošu savas programmas atskaņojumu.

no kreisās: Endija Megne, sk.Larisa Gailīte, Leons Kļaviņš, sk.Līga saulgrieze un Dana Blūma

Konkursa žūrija:

Žūrijas priekšsēdētājs, J.Vītla Latvijas Mūzikas Akadēmija profesors Juris Kalnciems
E.Dārziņa Mūzikas vidusskolas klavierspēles pedagogs Ilze Treija
Jūrmalas MV un Ventpsils MV klavierspēles pedagogs Endijs Renemanis

Dienas noslēgumā  pedagogiem notika metodiskā apspriede kopā ar žūriju, kur izsniedza pateicības par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā, kā arī iedrošināja pedagogus turpināt gatavot un izglītot jaunos pianistus grūtajam mūzikas ceļam.