2023.gada 22.martā E.Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā izskanēja XIII Kurzemes reģiona Mūzikas skolu vispārējo klavieru un klavieru(vokālā mūzika) klašu audzēkņu festivāls “Notici sev!”!
Koncerts bija patiesi interesants, krāsains un emociju piepildīts!
Paldies Skrundas mūzikas skola, Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola, Tukuma Mūzikas skola, Dobeles Mūzikas skola, Sabiles Mūzikas un Mākslas skola, Piltenes Mūzikas skola, Mērsraga Mūzikas un mākslas skola, Talsu Mūzikas skola, Saldus Mūzikas skola, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola un Ventspils Mūzikas vidusskola par atsaucību un piedalīšanos!
Paldies skolotājiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu!

Pēc koncerta festivāla dalībnieki devās uz interesantu ekskursiju Klavins Piano SIA! Paldies Davids Klavins par aizraujošo stāstījumu un iespēju jaunajiem mūziķiem spēlēt uz Jūsu veidotā instrumenta!
Un paldies mūsu pianistu klases pedagogiem par festivāla organizēšanu un audzēkņu sagatavošanu festivāla koncertam!