Ziemeļkurzemes reģiona mūzikas skolu solfedžo konkurss “Gudrs, vēl gudrāks”

2024.gada 21. martā Talsu Mūzikas skolā notika Ziemeļkurzemes reģiona mūzikas skolu solfedžo konkurss “Gudrs, vēl gudrāks”, kurā mūsu skolas komanda ieguva 1. vietu!

Mūsu skolu pārstāvēja Diāna Aņišina, Marta Kuršinska (sk. Maruta Grigale) un Ance Šleckus (sk. Vaira Leite).

Konkursā piedalījās Kuldīgas, Talsu, Sabiles, Engures, Dundagas, Kandavas, Valdemārpils un Rojas Mūzikas, Mūzikas un Mākslas skolu audzēkņi.

Ļoti priecājamies un sakām paldies meitenēm un skolotājām par ieguldīto darbu!

2024.gada  20.martā Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā izskanēja XIV Kurzemes reģiona Mūzikas skolu vispārējo klavieru un klavieru(vokālā mūzika) klašu audzēkņu festivāls “Notici sev!”!

Prieks par interesantu koncertprogrammu un muzikāliem bērniem!

Pēc koncerta festivāla dalībnieki apmeklēja Kuldīgas novada muzeja atvērto krājumu.

Paldies Skrundas mūzikas skola, Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola, Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola, Piltenes Mūzikas skola, Saldus Mūzikas skola, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola un Ventspils Mūzikas vidusskola par atsaucību un piedalīšanos!

Paldies skolotājiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu!

Paldies mūsu skolotājām Mārai Šlakorcinai un Saivai Ceļmalniecei par festivāla organizēšanu!

2024.gada 19.martā notika Kuldīgas novada izglītības iestāžu koru repertuāra pārbaudē – konkursā (I kārta), gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Ļoti priecājamies un lepojamies ar mūsu Zēnu kora un meiteņu kora “Cantus” skanīgajām balsīm un panākumiem.

Abi kori ieguvuši Augstākās pakāpes diplomus!

Paldies zēniem un meitenēm, paldies koru skolotājām Amandai Gertnerei, Marutai Grigalei un koncertmeistarei Martai Ozoliņai par ieguldīto darbu!