Māmiņdienas koncerts

2024. gada 10. maijā mūsu skolā notika Ģimenes dienas koncerts.
Tas bija ļoti skaists un bezgala sirsnīgs. Koncertā piedalījās mūsu skolas audzēkņi ar savām ģimenēm – kopā ar mammām, tētiem, māsām, brāļiem, māsīcām, brālēniem. Bija priekšnesumi, kur uz skatuves kāpa visa ģimene kopā.
Liels paldies audzēkņiem un viņu ģimenēm, kuri atsaucās aicinājumam piedalīties koncertā!

Liels paldies koncerta organizatorei – skolotājai Larisai Gailītei!

Un īpašs paldies arī mūsu 7. kora klases audzēknēm Diānai Aņišinai un Hermīnei Žerebcovai, kuras piekrita kļūt par šī koncerta vadītājām.

Ziemeļkurzemes reģiona Mūzikas skolu jaunāko klašu klavierspēles audzēkņu festivāls „Pacelt spārnus!”

2024. gada 2. maijā mūsu skolas 1. klavieru klases audzēkņi Aleksandra Gebauere, Nikola Jāvalde, Ričards Staškus un 3. klavieru klases audzēknis Ansis Šķuburs devās uz Engures Mūzikas un mākslas skolu, kur piedalījās Ziemeļkurzemes reģiona Mūzikas skolu jaunāko klašu klavierspēles audzēkņu festivālā „Pacelt spārnus!”

Festivāls notika laikā, kad Engures Mūzikas un mākslas skola svin savu 30 gadu jubileju! Festivāla dalībniekus sagaidīja Pinokio, Malvīne un Karabas Barabas. 🎉

Festivālā piedalījās audzēkņi no 10 mūzikas skolām – Talsiem, Sabiles, Dundagas, Ventspils, Piltenes, Kandavas, Ugāles, Mērsraga, Tukuma un Kuldīgas.

Paldies Engures Mūzikas un mākslas skolai par skaisto, krāšņo un vienmēr interesenti organizēto festivālu!

Paldies skolotājām Larisai Gailītei un Lienei Anševicai par audzēkņu sagatavošanu!

Lejaskurzemes novadu Jauno pianistu festivāls 2024

2024.gada 26.aprīlī Liepājā Melngaiļa koncertzālē notika Lejaskurzemes novadu Jauno pianistu festivāls 2024. Festivāla nosaukums atbilstošs esošajam gadalaikam – “Pavasaris skaņu gleznās!”
Festivālā piedalījās 7. un 8.klašu audzēkņi no Liepājas Karostas mūzikas skolas, Skrundas mūzikas skolas, Nīcas mūzikas skolaa, Vaiņodes mūzikas skolas, MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas un Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas.
Kopā uzstājās 16 audzēkņi. Mūsu skolu festivālā pārstāvēja Karīna Bumbiere (7.klase, ped. L.Gailīte), Andrejs Iļjins (8. klase, ped.M.Šlakorcina), Aleksis Orbis (8.klase, ped. D.Šmēdiņa) un Olivers Purviņš (8.klase, ped. L.Gailīte). Izskanēja krāsains un skaists koncerts!
Pēc koncerta notika skolas prezentācija un iepazīstināšana ar Liepājas mūzikas vidusskolu. Bijām mīļi gaidīti un aicināti uz tālāku sadarbību!