Mūsu EVKMS jauna direktore – Andra Zvejniece

No 1. jūlija Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas direktore būs kuldīdzniece Andra Zvejniece. Tā sēdē lēmusi novada dome.

 

57 gadus Kuldīgas Mūzikas skolu vadījusi Maruta Rozīte, bet šovasar vadības grožus pārņems viņas audzēkne Andra Zvejniece.

Andra Zvejniece atzīst, ka doma atgriezties dzimtajā pilsētā briedusi gadiem: „Visu laiku nebiju gatava savu dzīvi pilnīgi mainīt – atstāt visu, kas iesākts, un sākt no jauna. Kad tika izsludināts konkurss, sapratu: vai nu tagad, vai nekad. Tā kā pēdējie divi gadi man pagājuši, auklējot bērniņu, šis bija laiks visu pārdomāt un izsvērt, kas darīts un ko vēl gribu paveikt. Sapratu, ka vēlos jaunus izaicinājumus, attīstību, jaunas zināšanas, un šī ir lieliska iespēja.”

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *