Viesojamies Valmierā

2014. gada  11. aprīlī notika mūsu skolas kora Cantus uzstāšanās un pedagogu pieredzes apmaiņa Valmieras Mūzikas skolā.

Sajūtās dalās :
Larisa Gailīte
EVKMS klavieru spēles skolotāja

Ļoti īpaši un gaidīti sākām justies no brīža, kad atvērās autobusa durvis. Par visu bija padomāts. Man ļoti iepriecināja daudzpusīgā ekskursija.
Interesanti, ka koncerts notika nevis Mūzikas skolas zālē,bet vidusskolā, kuru savulaik ir absolvējis mūsu direktores M.Rozītes vīrs.
Koncertā it īpaši uzrunāja Valmieras Mūzikas skolas mazo bērnu koris, kurā dzied tikai koru klases audzēkņi. Vēlāk ar nopietnu un sarežģītu programmu mūs priecēja arī viņu lielais koris.
Noslēgumā dziedāja mūsu Cantus paceldams publiku ar kustības palīdzību un skaisto dziedājumu saliedējoties ar klausītājiem.

Tiešām jauka diena.