Satiekas akordeonisti

Šis ir E.Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas 75 gadu jubilejas ieskaņas gads . Un skaistu velti savai skolai,savai skolotājai Ingrīdai Jankovskai un arī paši sev sagādāja akordeona klases absolventi, noorganizējot klases salidojumu. I. Jankovska  mūsu mūzikas skolāakordeona spēli māca jau 24 gadus un viņas klasi ir absolvējuši 38 akordeonisti. Pirms tam skolotāja ir strādājusi Skrundas mūzikas skolā.

Stāsta I. Jankovska: “ Par tikšanos ar absolventiem domāju jau kādus divus gadus atpakaļ, bet tiekoties šovasar ar dažām absolventēm, nolēmām tikties šogad,20. septembrī. Vislielāko iniciatīvu uzņēmās Dace Jirgensone ( agrāk Nēringa ). Mīļš paldies, jo pēc sarunas, nākamajā dienā jau zināju, ka 12 audzēkņi būs. Protams, arī pati pievienojos, lai sameklētu absolventus. Cerējām, ka būsim 23, bet dzīvē gadās dažādi. Liels prieks ir par tiem 16, kuri ieradās. Jāsaprot arī tas,  ka daži dzīvo ārzemēs, audzina bērniņus, bet noteikti bija domās kopā ar mums un mēs ar viņiem. Domāju, ka atmiņu vakars izdevās. Bija interesanti  uzzināt ar ko katrs nodarbojas, kā dzīvo, kur strādā, jo katrs audzēknis sastāda pedagoga darba mūžu un tā ir bagātība, ko nevar atņemt. Ieradās Anita Kobaska, Ilāra Pētersone ( Šēnhofa ), Inga Puškundze, Dzintra Andersone, Dace Jirgensone ( Nēringa), Kristaps Upenieks, Mārtiņš Rūtenbergs, Inga Lange, Agnese Zalkovska, Ilona Aleksandraviča, Sanda Skaldmane ( Rozīte ), Ieva Rancāne, Madara Mančinska, Elīna Dieziņa, Liene Umbraška ( Egle ), Linda Veltheima.

Vakara gaitā absolventi apskatīja un priecājās par skaisto, atjaunoto skolas ēku, atcerējās dažādus darbus un nedarbus skolas laikā. Vissirsnīgākais mirklis bija, kad akordeona klasē atkal ieskanējās akordeoni. Un,protams, visi bija gatavi atkal satikties nākošgad – skolas jubilejā. Gaidīsim!