Vokālā mūzika – jūtu valoda.

Ļoti interesanti ,  aizraujoši  un  intriģējoši …

2017.gada 29. septembrī  skolas  zālē  izskanēja LNO  solistes, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas  un LKA  docentes  Airas  Rūrānes  studentu  koncerts.  Koncertmeistare  –  Veronika  Rinkule.

Aira  Rūrāne  ir  arī  mūsu  skolas  Marutas  Rozītes kora  klases  absolvente, tāpēc  tikšanās  prieks vēl  jo  lielāks. Koncerts guva nedalītu  klausītāju  uzmanību un  atzinību. Tajā  priecēja  dažādu  laikmetu mūzikas  daudzveidība, balss  tembru  dažādība, skaistie  tērpi  un arī  solistu  aktieriskā meistarība. Koncertu  atklāja  A. Rūrānes  izpildītā  J. Ivanova    dziesma  “ Rudens “.

Interesanti bija  uzzināt, ka  katram  studentam  bijis  savs īpašs  ceļš  mūzikas  apguvē. Arī pati A. Rūrāne atceras,  ka  savulaik  viņa  pat nav  iedomājusies,  ka  dziedāšana  varētu  kļūt viņas profesija ,  turklāt  vēl  uz  operas  skatuves:  “  Nekad !  Skolotāja  Maruta Rozīte  bija  tā,  kura  mani  paņēma aiz  rokas  un  aizveda  uz Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas  Akadēmiju –  lai  mani  noklausās  un  pasaka  vai  varu  to  turpināt .”

Koncertā  kā  vienmēr   bija  arī  Airas vecāki un   ģimene , skolotāji ,  skolas  audzēkņi  un citi  viņas talanta  cienītāji.  Visi  klātesošie  priecīgi  sveica  Airu  dzimšanas dienā, kas bija  28.  septembrī.

Koncerts  iedvesmoja  mūs visus!

Gaidām  ciemos  atkal!