Absolventu koncerts

2016. gada 6. februārī,

plkst.14:00

Kuldīgas Mākslas namā notiks ikgadējais – absolventu koncerts, kurā dalību ņems skolas absolventi, kuri savu dzīvi sasaistījuši ar mūziku un turpina studijas vidusskolās un augstskolās.

Šogad dzirdēsiet – Justīni Alisi Rozentāli (flauta) VMV, Anci Jankovsku (džeza dziedāšana) VMV, Saniju Gulbi (vijole) VMV, Elīnu Gulbi (akadēmiskā dziedāšana) VMV , Kristeru Lauriņu (saksofons) VMV, Mairu Leikarti (klavieres) JVLMA, Madaru Orolu (akadēmiskā dziedāšana) JVLMA , māsas Ivetu Rožkalni (vokāls) un  Eviju Auziņu (klavieres), Elīzu Ozoliņu (ģitāra) un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķes – Baibu Lasmani (dzim.Vēzi), Maiju Apenīti (dzim.Štorhu), Baibu Bergmani un Baibu Jūrmali (čella skolotāja mūsu skolā) apvienosies burvīgā kvartetā. Pasākumu vadīs Māra Šlakorcina.

Tiekamies koncertā!