Rezultatīvākais skolotājs 2015

2016. gada 3. februārī, Ventspilī, notika reģionālo MS direktoru un nodaļas vadītāju sanāksme, kā arī pianista Andreja Osokina meistarklases. Meistarklasēs piedalījās mūsu skolas pedagogi – pianisti.

Pirmo reizi sveica rezultatīvākos reģiona skolotājus , kuriem dāvināja ielūgumu uz  Andreja Osokina koncertu  un K.Ademaites un A.Sīmaņa CD – Ērģeļu mesas fragmenti ar saksofona pārdomām.  No mūsu skolas šo godu izpelnījās skolotāja Larisa Gailīte , kura gatavoja audzēkņus uz konkursiem – No prelūdijas līdz …  un Dobeles lauku un mazpilsētu konkursu , un saņemot godalgotas vietas atgriezās mājās. Nominācijā labākais audzēknis no mūsu skolas – audzēknis Leons Kļaviņš 4. klase.

Vakarā, visus priecēja fantastisks Andreja Osokina solo koncerts teātra namā Jūras vārti.

Sveicam skolotāju Larisu Gailīti un audzēkni Leonu Kļaviņu!