VI Kurzemes orķestru festivāls

2016.gada 18. martā, Dobelē notika VI Kurzemes orķestru festivāls, kā sacīja festivāla organizators un diriģents Mārtiņš Bergs:”Solis ārpus Kurzemes!
Festivāla koncertu pārstāvēja apmēram 120 mūziķi –

Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas kamerorķestris, diriģente – Velta Jūrmale,

Priekules Mūzikas un Mākslas skolas kamerorķestris, diriģents – Mārtiņš Bergs,

Ziemeļkurzemes kamerorķestris – Talsi, Roja, Dundaga, diriģente -Indra Sproģe,
Mārupes Mūzikas un Mākslas skolas kamerorķestris, diriģents – Pēteris Plūme,

Madonas Mūzikas un Mākslas skolas kameroķestris,  diriģents – Mārtiņš Bergs.

Festivāla noslēguma koporķestris

Festivāla koncertā, katrs orķestris piedalījās ar vairākiem skaņdarbiem, koncerta noslēgumā visi apvienojās  lielorķestrī,  kopā atsakņojot – A. Barroso – Brazīlija, Dž. Geršvins – Summertime, A.Zacepins –Dziesmiņa par lāčiem (flautas solo Vito Bergs), H.Žiro – Zem Parīzes debesīm, A.Piazzola – Libertango (akordeona solo Silvija Bērziņa).

VESELĪBAS DIENA

2016.gada 15. martā, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā notika Kuldīgas novada pašvaldības organizēta Veselības diena, kas veltīta mācību iestāžu darbinieku veselīgas dzīves popularizēšanai.

Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas izveidotā komanda Puķītes  piedalījās piedzīvojumu spēlē “Klasītes”,  savu skolu prezentēja caur brūno krāsu. Komandas sastāvā skolotājas: Līga Aleksandra Jāvalde, Līga Saulgrieze, Māra Šlakorcina, Baiba Jūrmale un Maruta Grigale.

Foto ieskats: