Pūtēju meisarklases

2016.gada 4.aprīlī Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā notika Ventspils Mūzikas vidusskolas organizētās metālpūšaminstrumentu meisarklases visas dienas garumā. Meistarklases vadīja – Trombonists Rūdolfs Kulbergs, Orķestra Rīga eifoniju grupas koncertmeistars, tubists Jānis Pusplatais, Liepājas Simfoniskā orķestra trompetists Jānis Ivuškāns. LNO oboju grupas koncertmeistars Pēteris Endzels, Noslēgumā pasniedzēji sniedza koncertu Mākslas namā.

foto ieskats :

image
Jānis Pusplatais darbā ar mūsu skolas audzēkņiem. (No kreisās) Edmunds Alksniņš Anrijs Inapšs, Mārtiņš Skrickis.

image
Trombonists Rūdolfs Kulbergs. Konc.meist.Daina Salmiņa.
image
Orķestra Rīga eifoniju grupas koncertmeistars, tubists Jānis Pusplatais. Konc.meist. Daina Salmiņa.
image
LNO oboju grupas koncertmeistars Pēteris Endzels. Konc.meist. Daina Salmiņa.
image
Liepājas Simfoniskā orķestra trompetists Jānis Ivuškāns. Konc.meist. Daina Salmiņa.