Koncerts 2+2

2016.gada 26.maijā, plkst: 17:30 Kuldīgas Mākslas nama klausītājiem jaunu koncertprogrammu 2+2 piedāvās atraktīvi mūziķi, kuri labi pazīstami visā Latvijā.

image

Uzstāsies  divi vienāda sastāva kameransambļi – saksofons un klavieres –, kas koncerta noslēgumā apvienosies vienā unikālā kolektīvā. Šīs matemātiskās darbības ar mūzikas instrumentiem un to iedzīvināšana mūzikas skaņās ir programmas nosaukuma un radošās idejas pamatā.
J. S. Baha, A. Glazunova, P. Morisas, E. Šulhofa, S. Renemaņa un M. Solovjovas skaņdarbus izpildīs saksofonisti – Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagoģe Daiga Solovjova un viņas audzēknis, šova Radīti Mūzikai 2. sezonas dalībnieks, šobrīd Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas students Kristaps Vanags – un pianisti – Jūrmalas un Ventspils Mūzikas vidusskolu pedagogs, aktīvi koncertējošs pianists, starptautisku klavierspēles konkursu žūriju loceklis Endijs Renemanis un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagoģe Māra Upmace.
Ieeja brīva, atbalsta biedrība Jaunās Kultūras māja un SIA Ineta Ance.

K. Davidova starptautiskā čellistu konkursa ieskaņu koncerts

2016.gada 19.aprīlī Kuldīgas Mākslas namā muzicēja stīgu kvartets ReDo no Rīgas, kurā čellu spēlē mūsu skolas absolvents, K.Davidova starptautiskā konkursa grupas Cerība laureāts Pēteris Ozoliņš.

Programmā dzirdējām: J.Haidna, E.Melngaiļa un D.Šostakoviča mūziku.

image
Klausītāju pārpildītā zālē … Stīgu kvarteta ReDo koncertā.