JŪRAS ZVAIGZNE

2017.gada 19.oktobrī Ventspilī, notika 4.Latvijas Mūzikas skolu kora klašu jauno solistu, duetu un trio konkurss – JŪRAS ZVAIGZNE

Šogad konkurss notika Ventspils Livonijas ordeņa pilī.

Žūrijas priekšsēdētājs Aivars Krancmanis, žūrijā Maija Solovjova un Evija Vanaga.

No kreisās: Krista Bērtulsone, Alise Dubure,Alise Spiridoviča,Linda Lasmane. skolotāja – M.Rozīte, koncm. M.Ozoliņa

Skanīgais rudens

2017.gada 19.oktobrī mūsu skolas lielajā zāle plkst.17:00 notika Klavieru nodalas 3.-7. klases audzēkņu koncerts, kurā katrs jaunais pianists bija sagatavojis  vienu skaņdarbu.

Iespeja piedalities koncertā  tika dota pilnigi visiem pianistiem, šoreiz piedalījās tie, kuri to paši gribēja.

jaunie pianisti

Paldies skolotājiem , audzēkņiem, vecākiem un koncerta apmeklētājiem par brīnišķīgo, mūzikas bagāto briniskigo vakaru !