Dzejas dienas

Īpašās Dzejas dienas Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā!

Īpašas, jo pirmās!

Īpašas, jo pie mums viesosies īpašs dzejnieks! Skolas meiteņu koris Cantus katru gadu dodas Ziemassvētku koncertbraucienos uz Vāciju.

Pirms sešiem gadiem sākās sadarbība ar autobusu firmu no Saulkrastiem. Un tad, “Cantus” meitenes iepazina šoferīti Andri. Šo gadu laikā Andris ir kļuvis par īstu kolektīva dalībnieku, bez kura nav iedomājams neviens “Cantus” ceļojums. Taču –Andris rdiņš nav tikai šoferis, viņš raksta brīnišķīgu dzeju. Dzeja tiek veltīta katrai meitenei gan dzimšanas dienā, gan vārda dienā.

11.septembrī plkst.16:00 Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā viesosies pats dzejnieks Andris Vērdiņš, koncertā tiks lasīta dzeja, tiks izdziedātas dziesmas ar Andra Vērdiņa tekstu, muzicēs mūzikas skolas audzēkņi lielākos un mazākos ansambļos,un protams, dziedās arī meiteņu koris “Cantus”.