Konkurss “Ziemassvētki Kuldīgas novadā 2022”

2023.gada 30. janvārī, Kuldīgas novada pašvaldībā notika pasākums, kurā novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska pasniedza diplomus un atzinības rakstus par dalību konkursā “Ziemassvētki Kuldīgas novadā 2022” pieteikto namu – veikalu, kafejnīcu, uzņēmumu un privātmāju – saimniekiem, kuri pagājušā gada decembrī ar saviem rotājumiem un dekoriem palīdzēja novadu sapost svētku noskaņās.

Arī Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola saņēma atzinību kategorijā “Ar rokām veidoti rotājumi”.

Paldies Līgai Saulgriezei, Baibai Jurmalei un Indrai Dambergai!

Direktore priecājas: “Konkursam tika iesūtīts tik viens foto no visa krāšņuma, kas bija mūsu skolā. Mums pašiem bija prieks būt mirdzumā Ziemassvētku gaidīšanas laikā un, ja vēl tiekam novērtēti Kuldīgas novadā, tad pavisam priecīgi!”