Mūsu meiteņu koris “Cantus” pie sevis ciemos uzņēma Rīgas Franču liceja 5. – 9. klašu meiteņu kori

1.martā E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas meiteņu koris “Cantus” pie sevis ciemos uzņēma Rīgas Franču liceja 5. – 9. klašu meiteņu kori (diriģente Karīna Pundzjus).

Šajā mācību gadā ir sākusies aktīva gatavošanās 13. Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kuri notiks 2025. gada vasarā. Un šajā pavasarī norisinās jau pirmās koru skates. Tāpēc šī ciemošanās reize abiem koriem deva iespēju parādīt, kā ir apgūts repertuārs līdz šim, lai veiksmīgi varētu startēt koru skatēs.

Pēc kopīgas dziedāšanas tika veidotas jaunas draudzības, kopīgi piedaloties viktorīnā par Dziesmu un Deju svētkiem, kā arī iepazīstoties vienam ar otru.

Paldies mūsu koncertmeistarei Martai Ozoliņai, kura papildināja ne tikai mūsu kora priekšnesumus, bet izpalīdzēja arī ciemiņiem.

Vēlam veiksmi un skanīgu izdošanos Rīgas Franču liceja meiteņu korim, kuram pirmā skate ir jau šodien!