Dzejnieka Andra Vērdiņa dzejas grāmatas “Pieturas” atklāšanas svētki.

Koris “Cantus”19 meiteņu sastāvā sestdien, 2020.gada 12.septembrī devās priecīgā ceļojumā uz Limbažiem, lai sveiktu savu iemīļoto šoferīti Andri Vērdiņu, reizē arī dzejnieku, viņa pirmās dzejas grāmatas ,, PIETURAS,, atvēršanas svētkos. Diriģente Maruta Grigale 3 viņa dzejoļus ir ietērpusi mūzikas skaņās. Tie ir kora dziesma, solo dziesma Alises Cines izpildījumā un duets Elizabetes Kļavas un Lindas Lasmanes izpildījumā.
Andris Vērdiņš kori ar autobusu ir vizinājis pa Eiropu 7 gadu garumā un vienmēr bijis ļoti mīļš un pacietīgs ar bērniem. Katra meitene un arī skolotājas saņēma kā dāvanu jauno dzejoļu grāmatu ar paša autora sirsnīgu veltījumu.
Arī saulīte smaidīja visu dienu tāpat kā meiteņu sirsniņas. Lai visiem daudz prieka no jaunās grāmatas!

Neliels foto ieskats :