Es apstājos.

Ir balta diena.Man vairāk nav
Tas man ir viss.

(M.Melgalvs)

Dzidra Dambīte-Damberga.

Caur baltiem sniega vāliem, puteņiem, domīgi klusējošām, piesnigušām eglēm, sarmotiem bērziem, esam sagaidījuši Ziemassvētkus. Taču šajā svētku noskaņā mēs saņēmām skumju ziņu – pa mūžības vārtiem otrajos Ziemassvētkos aizgāja mūsu ilggadējā skolotāja – Dzidra Dambīte-Damberga. Turpināt lasīt “Pa mūžības vārtiem otrajos Ziemassvētkos aizgāja mūsu ilggadējā skolotāja – Dzidra Dambīte-Damberga.”

II Starptautiskais vokāli – instrumentālais konkurss “British Lion”

2022.gada 20.janvārī notika II Starptautiskais vokāli – instrumentālais konkurss “British Lion”. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja skolotājas Baibas Jūrmales čella klases audzēkne Helēna Brangule iegūstot 1. pakāpes diplomu. Helēna atskaņoja I. Hummels “Valsis”. Koncertmeistare Līga Saulgrieze.

Turpināt lasīt “II Starptautiskais vokāli – instrumentālais konkurss “British Lion””