Jauno pianistu konkurss “Etīžu putenis”.

  • 2024.gada 14. februārī Saldus Mūzikas skolā norisinājās jauno pianistu konkurss “Etīžu putenis”.

Mūsu skolu pārstāvēja 7. klavieru klases audzēkne Marta Kuršinska (Ped. S. Ceļmalniece).

Šajā konkursā visiem dalībniekiem bija jāizpilda obligātā etīde, brīvas izvēles skaņdarbs un virtuoza etīde. Šī programma prasīja no dalībniekiem milzīgu izturību. Katrs no dalībniekiem centās parādīt savu vislabāko tehnisko varēšanu.

Konkursu kopumā pārstāvēja 44 jaunie pianisti no šādām skolām- Saldus Mūzikas skola, MIKC NMV Rīgas Doma kora skola, Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola, Rīgas 3.mūzikas skola, Jūrmalas Mūzikas vidusskola, Ķekavas Mūzikas skola, Ozolnieku Mūzikas skola, Ādažu Mūzikas un mākslas skola, Bauskas Mūzikas skola, Rūjienas Mūzikas skola, Jaunpiebalgas Mūzikas skola, Ogres Mūzikas skola, Bolderājas Mūzikas skola, Ventspils Mūzikas vidusskola, J. Dūmiņa Baldones Mūzikas skola, Babītes Mūzikas skola u. c.

Starp spēcīgākajiem Latvijas jaunajiem pianistiem Marta Kuršinska izcīnīja 3. vietu!🥉

Žūrija: Artūrs Cingujevs, Antra Vīksne un Baiba Šalkovska.

Lepojamies un priecājamies par mūsu jauno talantīgo pianisti! ♥️