Kuldīgas novada “Gada balva kultūrā 2022”

2023.gada 17.februārī Kuldīgas Kultūras centrā notika “Gada balva kultūrā 2022”

 

Mūsu skolas direktore , diriģente Andra Zvejniece ieguva balvu nominācijā “Gada cilvēks kultūrā”

Nominācija “Gada cilvēks kultūrā”

Vairāku vērienīgu muzikālu pasākumu radošā dvēsele, kas apvienojusi iedzīvotājus dziedošā kopkorī, lai plecu pie pleca izdziedātu skaistākās  latviešu dziesmas. Viņas personība ir iedvesmojusi un saliedējusi Kuldīgas novada iedzīvotājus lielos svētkos, un – skolotājus, audzēkņu un vecākus Mūzikas skolas gaitās!

Citāti no iedzīvotāju balsojuma:

Ir cilvēki, kas spēj iedvesmot, uzrunāt, apvienot un radīt ko patiesi skaistu-Andra Zvejniece – cilvēks, kas ar savu aizrautību paņems katru pie rokas, lai iedrošinātu darīt kopā, darīt ar sirdi un darīt visu cik vien tas vispār ir iespējams, lai kopībā dziedātu un celtu savu pilsētu Kuldīgu un savu valsti Latviju.

Ļoti lepojamies un priecājamies par augsto novērtējumu.