Lejaskurzemes novadu Jauno pianistu festivāls 2024

2024.gada 26.aprīlī Liepājā Melngaiļa koncertzālē notika Lejaskurzemes novadu Jauno pianistu festivāls 2024. Festivāla nosaukums atbilstošs esošajam gadalaikam – “Pavasaris skaņu gleznās!”
Festivālā piedalījās 7. un 8.klašu audzēkņi no Liepājas Karostas mūzikas skolas, Skrundas mūzikas skolas, Nīcas mūzikas skolaa, Vaiņodes mūzikas skolas, MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas un Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas.
Kopā uzstājās 16 audzēkņi. Mūsu skolu festivālā pārstāvēja Karīna Bumbiere (7.klase, ped. L.Gailīte), Andrejs Iļjins (8. klase, ped.M.Šlakorcina), Aleksis Orbis (8.klase, ped. D.Šmēdiņa) un Olivers Purviņš (8.klase, ped. L.Gailīte). Izskanēja krāsains un skaists koncerts!
Pēc koncerta notika skolas prezentācija un iepazīstināšana ar Liepājas mūzikas vidusskolu. Bijām mīļi gaidīti un aicināti uz tālāku sadarbību!