Mūsu jubilāri 🔔


26.martā dzimšanas dienu svin mūsu skolas Sitaminstrumentu spēles skolotājs Ikars Ruņģis.

Ikars mūsu skolā strādā pavisam nesen. Ikara dzimtā puse ir Madona. Pirmie soļi mūzikā sākās Cēsu mūzikas skolā, apgūstot sitaminstrumentus to daudzveidībā. Studiju gadi turpinājās J. Mediņa Mūzikas vidusskolā Rīgā, kā arī E. Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolā. Pēc tam sekoja studijas Latvijas Konservatorijā, ko šobrīd zinām kā J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju.

Ikars ir bundzinieks Latvijā ļoti labi zināmajās un populārajās rokgrupās “Pērkons” un “Menuets”. Skolotāja pedagoģiskais darbs aizrit Bauskas, Aizputes un Kuldīgas Mūzikas skolās.

Mēs priecājāmies, ka skolotāja pieredze un zināšanas nu tiek sniegtas arī mūsu skolas audzēkņiem!

Viena no Ikara pārsteidzošām šķautnēm ir viņa sarakstītā grāmata “Cietumsargs ar bungu kociņiem”, ko ļoti aktīvi un labprāt šobrīd lasa E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas kolēģi. Novēlam Ikaram radošu dzirksti, lai turpinātu rakstīšanu un piedzīvotu jaunu grāmatu atvēršanas svētkus.