Karla Davidova personībai veltīts koncerts

karlis davidovs

26. martā plkst. 15:00 Kuldīgas Mākslas namā notiks Karla Davidova personībai veltīts koncerts, kurš izskanēs kā ieskaņa VIII Starptautiskajam Karla Davidova čellistu konkursam .

Karls Davidovs bija nevien čellists, bet lieliski spēlēja arī klavieres,  tāpēc koncertā muzicēs jaunie čellisti un pianisti no Em.Melngaiļa Liepājas un Ventspils Mūzikas vidusskolām.

Piedalās:

Ditas Baronas čella klases audzēkņi – Jurģis Ozols , Tabita Balode un Krišjānis Gaiķis (Em.Melngaiļa Liepājas MVS) koncertmeistare Līna Andrējeva.

un Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēknes, Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas absolventes :

Līva Luīze un Ieva Kristiana Bleives.

Koncertā skanēs Karla Davidova K. Sensansa, E. Lalo, J.S.Baha un J.K.Baha, S.Cincadzes u.c. mūzika.

Gaidīsim Jūs koncertā!

Afiša: