Skolas pedagogi un audzēkņi piedalās J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asoc. profesora Toma Ostrovska meistarklasēs

2022.gada 16. novembrī izmantojām iespēju, lai piedalītos pianista, J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asoc. profesora Toma Ostrovska meistarklasēs, ko organizēja Ventspils Mūzikas vidusskola.

Meistarklasēs piedalījās ped. Larisas Gailītes 4. klases audzēknis Kristofers Konutis, ped. Saivas Ceļmalnieces 6. klases audzēkne Marta Kuršinska un ped. Līgas Saulgriezes 6.klases audzēkne Karīna Bumbiere, kā arī meistarklases klausījās ped. Māra Šlakorcina.

Noteikti, tas ir ieguvums gan audzēkņiem, gan pedagogiem, jo profesora ieteikumi par stāju, par to, kā darbojas ķermenis spēlēšanās laikā, par dažādu tehnisku paņēmienu izpildīšanu, tas viss, lai atklātu un spilgtāku padarītu skaņdarba izpildījumu. Kā arī, labi ieteikumu, kā ķermeni izkustināt un atbrīvot pirms uzstāšanās, kā skatuvi un instrumentu padarīt par savu tieši uzstāšanās laikā.
Ir labi, mums kā pedagogiem gūt apstiprinājumu, ka ejam pareizā virzienā,un tajā pašā laikā pilnveidot jau esošās zināšanas, tam pievienojot klāt jaunus veidus, kā to darīt vēl labāk.

Paralēli pianistu meistarklasēm notika arī čellista, J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docenta Ērika Kiršfelda meistarklases, kurās piedalījās ped. Baiba Jūrmale.