Sveicam un lepojamies!

2020.gada 17.novembrī svinīgos un sirsnīgos apstākļos, ievērojot attiecīgos epidemioloģiskos noteikumus, mūsu skolas klavierspēles skolotājai Larisai Gailītei tika pasniegts Kuldīgas novada pašvaldības Atzinības raksts.

“Redzēt vairāk un to sasniegt”, tā Larisa Gailīte strādā ar saviem audzēkņiem, ar kuriem viņas satikšanās sākas E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā.

Šogad aprit 35 gadi, kopš skolotāja uzsākusi savu darbu pedagoģijā.

Larisa Gailīte neatlaidīgi, enerģiski, mērķtiecīgi un regulāri gatavo savus audzēkņus reģiona, valsts un satrptautiska mēroga konkursiem. Pagājušā mācību gada laikā skolotājas audzēkņi piedalījās 12 koncertos, festivālos un divos konkursos, no kuriem īpaši atzīmējams Starptautiskais pianistu konkurss Piano Frequency, kurā audzēknis Kārlis Gūtmanis ieguva III vietu.

Katram audzēknim skolotāja atrod no sevis to, kas vajadzīgs un nepieciešams, lai palīdzētu ieraudzīt iespējamo un soli pa solim tuvoties uzvarām.

Larisa skolas ikdienas dzīvē ienes enerģiju un optimismu. Mēs, kolēģi, vienmēr varam rēķināties ar Larisas pedagoģisko pieredzi, jautājot pēc padoma.

“Skolotājs nekad neredz savos audzēkņos zaudējumus, bet tikai uzvaras”, tā var teikt par skolotājas Larisas Gailītes darbu Mūzikas skolā.