2023.gada 23. un 24. februārī Daugavpilī norisinājās VI Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss NAUJENE WIND 2023.

Konkursā piedalījās 160  Latvijas, Igaunijas un Lietuvas  jaunie izpildītāji.

Konkursu vērtēja starptautiska žūrija  – prof. Artis Sīmanis ( Latvija), prof. Neeme Ots ( Igaunija) , prof. Pawel Maliczowski ( Polija), prof. Ryszard Žoledziennski ( Polija)  , prof. Arvydas Valatkevičius ( Lietuva), prof. Arild Andersen ( Norvēģija) , prof. Dainius Pocius ( Lietuva) , prof. Jānis Puriņš ( Latvija) un doc. Gatis Evelons ( Latvija) .

Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolu konkursā pārstāvēja  2. saksofona klases audzēkne Kristiāna Vāvera , 3. saksofona klases audzēkne Linda Ābolte un 7.saksofona klases audzēkne Una Lorberga.

Kristiāna Vāvera 1. grupā ieguva  3. vietu, Linda Ābolte 2. grupā ieguva  2. vietu, un Una Lorberga 3. grupā ieguva Atzinības rakstu , kļūstot par šī starptautiskā konkursa laureātēm!!!

Paldies skolotājai Līgai Aleksandrai Jāvaldei un koncertmeistarei Līgai Saulgriezei.