XI Starptautiskais saksofonmūzikas festivāla Saxophonia konkurss 2019

2019.gada 20. – 23. februārim Rīgā norisinājās XI Starptautiskais saksofonmūzikas festivāla Saxophonia konkurss, kuram šogad bija pieteikts lielākais dalībnieku skaits konkursa pastāvēšanas vēsturē – 107. Konkursantus vērtēja žūrija no Latvijas, Rumānijas, Baltkrievijas un Igaunijas mūzikas augstskolām.

No 20. – 23. februārim Rīgā norisinājās XI Starptautiskais saksofonmūzikas festivāla Saxophonia konkurss, kuram šogad bija pieteikts lielākais dalībnieku skaits konkursa pastāvēšanas vēsturē – 107. Konkursantus vērtēja žūrija no Latvijas, Rumānijas, Baltkrievijas un Igaunijas mūzikas augstskolām.

EVKMS audzēkne Una Lorberga ar izcilo saksofonistu Oskaru Petrauski

Uz šo konkursu aizbrauca Una Lorberga, ped. L.A.Jāvalde, konc.meist. S.Pavloviča , kura startēja I grupā.

Una saņēma Atzinības rakstu.

Ilva Ešenvalde sacentās ar vienaudžiem II grupā. Abas meitenes sevi parādīja ļoti labi – iekļaujoties divdesmitniekā.

Abas meitenes kopā ar pārējiem – vairāk kā 100 dalībniekiem, žūrijas locekļiem , pedagogiem piedalījās noslēguma koncertā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā spēlējot saksofonistu kopkorī.