Dobeles Mūzikas skolu 5.-8.klavieru klašu audzēkņu konkurss

2023.gada 6.decembrī koncertzālē ZINTA notika Dobeles Mūzikas skolu 5.-8.klavieru klašu audzēkņu konkurss. Konkursā piedalījās audzēkņi no dažādām Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolām. Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolu konkursā pārstāvēja 7.klavieru klases audzēknes – ped. L.Gailītes audzēkne – Karīna Bumbiere, ped. M.Šlakorcinas audzēkne – Lauma Gabriela Kurzemniece, ped. S.Ceļmalnieces audzēkne – Marta Kuršinska.

Žūrija:
• JVLMA Profesors klavieru katedrā -Ventis Zilberts;
• JVLMA Docente Vispārējo klavieru katedrā- Vita Vēriņa;
• JVLMA Lektore Koncertmeistaru katedrā, J.Mediņa Rīgas 1.Mūzikas skolas Klavierspēles Izglītības programmas Metodiskās komisijas vadītāja- Antra Vīksna.

Mūsu klavieru klases audzēknes starp spēcīgu skolu konkurentiem ieguvas godalgotas vietas – Marta Kuršinska- 1.vietu, Karīna Bumbiere – 3.vietu, Lauma Gabriela Kurzemniece – atzinības rakstu.

Lepojamies un priecājamies par mūsu klavieru klases audzēkņu sasniegumiem.