Spēlē zēni 2023

2023. gada 9.decembrī Pārdaugavas Mūzikas un Mākslas skolā norisinājās VI Starptautiskais pianistu- zēnu konkurss klavierspēlē “Spēlē zēni”.

Konkurss tiek rīkots ik pēc diviem gadiem, pirmsākumi meklējami 2009.g. Šogad konkursā piedalījās spožākie un talantīgākie zēni no dažādām Latvijas un ārvalstu mūzikas skolām- Talsu, Pāvilostas, Bauskas, Mālpils, E. Dārziņa, Ropažu, Iecavas, Garkalnes, Jelgavas, J.Cimzes, A.Kalniņa, Babītes, Liepājas, Ikšķiles, J.Mediņa, B.Dvarionas MS, Rae Hobby School u.c. skolām.

E. Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolu pārstāvēja 2.klavierklases audzēknis Adrians Duraisami Jūrmalis(ped. S. Ceļmalniece). Par veiksmīgu piedalīšanos konkursā iegūta atzinība un diploms.

Zēnus vērtēja ļoti nopietna un kompetenta žūrija. Žūrijas komisijas priekšsēdētājs:
Juris Kalnciems (J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors, pianists);
Žūrijas komisijas locekļi:
Toms Ostrovskis (J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Izpildītājmākslas nodaļas vadītājs,Klavieru katedras asociētais profesors);
Gunta Boža (Jāz. Mediņas Rīgas Mūzikas vidusskolas Klavieru nodaļas vadītāja);
Linas Dužinskas (Balys Dvarionas mūzikas skolas Klavieru nodaļas pedagogs.

Priecājamies un lepojamies ar audzēkņa pirmajiem sasniegumiem un gūto pieredzi , kas noderēs tālākajā jaunā pianista mūzikas ceļā!