Mūsu jubilāri 🔔


2.aprīlī dzimšanas dienu svin mūsu skolas
kora klases, solfedžo un ritmikas skolotāja Amanda Gertnere!

 

Amanda ir dzimusi Aizputē un savas dzīves pirmos trīs gadus pavadījusi Sermītē. Ģimenei pārceļoties uz Kuldīgu, mamma Amandu aizveda uz popgrupu Putiņas un no tā brīža neapstādināmi sākās Amandas muzikālais ceļš. Mācoties E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā pie sk. Marutas Rozītes, tālākais izglītības izvēles ceļš pārliecinoši vijās mūzikas virzienāRīgas Doma kora skola, pēc tam J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, izzinot mūzikas dziļumus, arvien pieauga pārliecība par atgriešanos dzimtajā Kuldīgā. Doma kora skolas mācību periodā Amanda lielu pieredzi ieguva dziedot jauniešu korī Kamēr .

Līdztekus studijām Amanda iepazina pedagoģisko darbu Rīgas 94.pirmskolas izglītības iestādē, strādājot par muzikālo audzinātāju, kā arī nezaudējot saikni ar Kuldīgu, sāka darbu Kuldīgas bērnu un jauniešu centra popgrupas studijā Putas un Putiņas. Tāpat arī interesanta un aizraujoša pieredze bija došanās uz Vāciju, Hamburgu Adventa laikā ar muzikālo apvienību Lucia Voices, kur septiņas skolas laika draudzenes muzicēja dažādās koncertvietās.

Pēc Mūzikas akadēmijas absolvēšanas viens no dzīves mērķiem irsasniegts Amanda ir atgriezusies Kuldīgas Mūzikas skolā kā pedagogs!

 

Kas spēj sagādāt prieku?

Amandas galvenais dzīves balsts ir ģimene. Kā saka pati Amanda: “ Es bez ģimenes nemāku normāli eksistēt.”

Draugi, ar kuriem kopā atpūsties, rīkot svētkus, doties orientēšanās pārgājienos, darīt kopā jebko, bet vienmēr tas ir ar pievienoto vērtību.

Sportiskas aktivitātes – Zumba – sports un deja, kas apvieno patīkamo ar lietderīgo un pozitīvais moments ir tas, ka patīkami lietderīgais kalpo kā  fiziskās formas stiprināšana.

Suņi – lieli vai mazi, tie visi ir mīļi.

Izbaudīt skaistas lietas, priecāties par garšīgu ēdienu, visas patīkamās lietas darīt, piedzīvot, izbaudīt, satvert tā līdz galam, tā lai parādās smaids ikreiz, kad par to domā un atceras.

 

Kolēģi par Amandu saka: Jauna, skaista skolotāja. Inteliģenta un smalkjūtīga. Ļoti skaisti dzied. Visus savus pienākumus veica ar vislielāko atbildību un viņai viss sanāk! Nenogurstošs pozitīvisms, jo tā vien liekas, ka Amanda vienmēr ir jautra un priecīga, ka katra problēma tiek atrisināta ar viņas smaidu. Amanda vienmēr ir gatava palīdzēt, labprāt palīdz kolēģēm apgūt IT gudrības. Ļoti strādīga un čakla. Patīkami atrasties viņas sabiedrībā. Vienā vārdā Amandu var nodēvēt par dzirksteli.

Amanda ir ļoti rūpīga, precīza un ar lielu enerģiju darboties! Nu īsts darba cilvēks! 😊 Tajā pat laikā vienmēr iejūtīga, spējīga uzklausīt, iedziļināties un rast labākos risinājumus dažādās situācijās. Liels prieks, ka Amanda ir mūsu kolektīvā!”