Mūsu kamerorķestra vadītāja Velta Jūrmale dalās iespaidos …

Ir izskanējis IV Kurzemes mūzikas skolu kamerorķestru festivāls- koncerts. Nepārspīlējot varu teikt, ka tas bija grandiorzs pasākums Kurzemē, vispirms jau dalībnieku skaita ziņā, kā arī neatstājot novārtā kvalitāti. Koncerts bija interesants ar programmas dažādību. Festivāla nosaukumu atspoguļoja tas, ka pirmajā koncerta daļā spēlēja atsevišķi kolektīvi no Kuldīgas, Ziemeļkurzemes, Jēkabpils, Priekules, Liepājas un Ventspils mūzikas skolām, bet otrās koncerta daļas sākumā skanēja akordeona solo Jūlijas Skipores izpildījumā. Koporķestra spelē apvienojās 160 spēlētāji, kuriem pievienojās solisti.

rsz_dsc_0197s

Neveru un arī negribu nevienu kolektīvu īpaši izcelt, jo programma bija ļoti interesanta sākot ar nedaudz piemirstajām Arvīda Žilinska bērnu dziesmiņām un īpaši ietērptiem solistiem no Jēkabpils un beidzot ar Jūlijas Skipores tango ritmos spēlētajam kopā ar orķestri ‘” Libertango'” , izsauca nedalītu skatītāju sajūsmu un aplausus.
Mūsu bērniem tā bija neaizmirstama pieredze spēlēt tik lielā orķestrī.
Pateicos visiem, kas atbalstīja šo pasākumu, kā arī klausītājiem.

Orķestra diriģente Velta Jūrmale

6 domas par “Mūsu kamerorķestra vadītāja Velta Jūrmale dalās iespaidos …”

1. Ļoti labs pasākums bija. Īpaši mani uzrunāja “Libertango” nevien muzikāli , bet arī izpildījums 🙂 Prieks par savējiem.

2. Es tur pati piedalijos.Labs koncerts.Visvairāk mani pārsteidza ka pēkšņi sāka atkārtot “Libertango.”