ABSOLVENTU KONCERTS 2024

2024.gada 6.aprīlī mūsu skolā notika ikgadējais Absolventu koncerts. Bet šoreiz tas bija citāds, jo absolventi ne tikai muzicēja, bet arī stāstīja par sevi, par savu laiku E.Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā, par grūtībām, priekiem un izdošanos!

Gandrīz trīs stundas bija piepildītas ar interesantiem stāstiem un lieliskiem muzikāliem priekšnesumiem.

Liels prieks par mūsu absolventiem-Anastasiju Gailīti, Leonu Kļaviņu, Renāti Treimani, Pēteri Ozoliņu, Tomu Mikālu, Dagmāru Orlovu, Janu Bārtulu, Saniju Gulbi, Aneti Stīni Teimani un Andri Treimani, kuri ir nepārprotams pierādījums tam, ka mācības Mūzikas skolā var būt lielisks pamats panākumiem dzīvē ne tikai mūzikas jomā.

Mīļie, liels paldies par mīlestību un siltumu, ko iedevāt mums-skolotājiem un visiem klausītājiem!